Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nový popis Sith Trooperů a evoluce stormtrooperů na Comic-Conu

Jan Valušek 0

Diskuzního panelu o Vzestupu Skywalkera se sice na letošním Comic-Conu nedočkáme, zato si ale Lucasfilm přichystal v San Diegu expozici, která ukazuje evoluci stormtrooperů.

Mezi devíti kostýmy, jež byly použité při natáčení a vy si je můžete na místě prohlédnout, se nachází také nová varianta těchto vojáků – Sith Troopeři. Ti se objeví v prosincové deváté epizodě a k jejich představení došlo již minulý týden.

U každého kostýmu se nachází také krátký popis daného typu vojáka. Ten měl u Sith Trooperů tuto podobu:

První řád během svého postupu při dobývání galaxie vytvořil armádu elitních vojáků, kteří svou sílu a inspiraci čerpají z temného a starodávného odkazu.

Popis tak potvrzuje, že svůj název nezískali Sithští vojáci jen tak náhodou. Na více detailů o jejich roli či schopnostech si ale musíme ještě počkat.

Zřejmě se ale tyto informace neměly dostat na veřejnost, jelikož krátce nato byly nahrazeny citací režiséra a scenáristy filmu J.J. Abramse:

„Ve Vzestupu Skywalkera máme nové vojáky, kteří jsou svým vzhledem naprosto odlišní. Materiály, barva, linie… přijde mi, že je jejich estetika prostě naprosto správná. Už se nemůžu dočkat, až lidé uvidí práci, kterou jsme na nich všichni odvedli.“

previous arrow
next arrow
Slider

Celou expozici doprovází video, ve kterém Doug Chiang, Dave Filoni a J.J. Abrams mluví o tvorbě jednotlivých kostýmů a brnění. Na tento minidokument se můžete podívat na odkazech níže.


Sága rodiny Skywalkerů vrcholí a vy se můžete těšit na známé herce i nové tváře. Vrátí se například Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo a Billie Lourd.

Nováčky v Epizodě IX budou Naomi Ackie, Richard E. Grant, Keri Russell, Matt Smith a Dominic Monaghan. Chybět nebude ani legenda Mark Hamill, nebo Anthony Daniels, Ian McDiarmid a Billy Dee Williams, který si zopakuje roli Lando Calrissiana. Na plátně uvidíme i Leiu Organu v podání Carrie Fisher. Tvůrci použijí dosud nezveřejněný materiál, který natočili k filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Star Wars: Vzestup Skywalkera produkovali Kathleen Kennedy, J.J. Abrams a Michelle Rejwan. Výkonnými producenty byli Callum Greene a Jason McGatlin. Film režíruje J.J. Abrams, který spolu s Chrisem Terriem napsal scénář.

Star Wars: Vzestup Skywalkera dorazí do českých kin 19. prosince 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments