Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nový plakát ke Vzestupu Skywalkera naznačuje, že uvidíme známou planetu

Jan Valušek 0

Včera proběhl v řadě asijských zemích tzv. Svátek středu podzimu a Disney při této příležitosti zveřejnilo nové stylizované plakáty ke svým nadcházejícím filmům. Jeden z nich láká i na závěrečnou epizodu ságy Skywalkerů.

Kromě Rey, droida BB-8 a X-wingů vidíme terén a budovy, které nápadně připomínají planetu Batuu. O tomto světě jsme si poprvé mohli přečíst v knize Thrawn: Treason, ale pokud nás čtete již déle, jistě si vybavíte, že nedávno otevřené zábavní parky Galaxy’s Edge jsou zasazené právě na tuto planetu.

Concept art planety Batuu

Z několika knih a také samotného parku víme, že přibližně půl roku před událostmi deváté epizody se na Batuu vydaly jak jednotky Prvního řádu, tak také jeho protivníci. Začátkem prosince tohoto roku se navíc v Galaxy’s Edge otevře druhá atrakce, ve které se návštěvníci coby jednotky Odboje vydají na palubu hvězdného destruktoru Prvního řádu. Několikrát tvůrci naznačovali, že by tato atrakce mohla mít nějaké spojení se Vzestupem Skywalkera, takže uvidíme, co se z toho nakonec vyklube.

Pokud se vám nový plakát líbí, určitě se podívejte i na plakáty k ostatním filmům (Zloba 2, Ledové království 2, Mulan, Frčíme/Onward).


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments