Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nový komiks TIE Fighter bude sledovat eskadru imperiálních pilotů po epizodě VI. Jeho děj se bude prolínat s knihou Alphabet Squadron

Jan Valušek 0

Lucasfilm právě na oficiální stránce StarWars.com oznámil novou komiksovou minisérii od Marvelu s názvem Star Wars: TIE Fighter.

Jak už název napovídá, komiks se bude zaměřovat na eskadru imperiálních pilotů, která je nazývána Shadow Wing. Děj se bude odehrávat krátce po epizodě VI Návrat Jediů a bude se prolínat s připravovanou knihou Alphabet Squadron, jež se naopak bude zaměřovat na pětici povstaleckých pilotů.

Komiks napsala Jody Houser (komiksová adaptace knihy Thrawn, komiksová adaptace Rogue One), na ilustraci pracoval Rogê Antônio a další umělci. První číslo vyjde již v dubnu tohoto roku.

Zároveň jsme se dozvěděli, že Alphabet Squadron (4. června 2019) bude prvním dílem z připravované trilogie. Vydavatelství Del Rey zároveň na svém Twitteru odhalilo, že letka Alphabet byla sestavena na pokyn generálky Nové republiky Hera Syndulla, kterou jistě mnozí z vás znají ze seriálu Povstalci. Postavou na obálce knihy je imperiální dezertérka a pilotka X-wingu Yrica Quell.

Na obálku komiksu TIE Fighter i knihy Alphabet Squadron se můžete podívat níže.

Star Wars: TIE Fighter
Star Wars: TIE Fighter
Alphabet Squadron
Alphabet Squadron

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na