Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nový animovaný Star Wars seriál se zaměří na klony z jednotky Bad Batch. Bude se odehrávat po událostech Klonových válek

Jan Valušek 0

Příští animovaný seriál ze světa Star Wars ponese název The Bad Batch a vyjde v roce 2021 na streamovací službě Disney+. Disney to odhalilo tiskovou zprávou na oficiálním webu Star Wars.

Jak už název napovídá, seriál bude vyprávět příběh jednotky klonů s názvem Bad Batch (Špatná várka) po událostech poslední série Klonových válek. Právě v tomto seriálu se jednotka objevila poprvé. Všichni její členové jsou geneticky modifikovaní a mají unikátní vlastnosti i tělesný vzrůst. Seriál slibuje plno smělých misích, při kterých se jednotka bude snažit udržet tempo s dobou a hledat nové využití.

Zleva: Tech je intelektuál a stratég, Hunter vyrovnaný a silný vůdce, Wrecker zbrklý surovec, zatímco Crosshair je rychlý a smrtící mistr na boj zblízka.

Na seriálu se jako výkonný producent podílí režisér a scenárista Klonových válek a Mandaloriana Dave Filoni. Spolupracuje s Athenou Portillo (Klonové války, Povstalci), Bradem Rauem (Povstalci, Odboj), Jennifer Corbett (OdbojNCIS), Carrie Beck (The Mandalorian, Povstalci) a Joshem Rimesem (Odboj).  Rau je zároveň hlavním režisérem a Corbett hlavním scenáristkou.

Na více podrobností o příběhu či přesném datu premiéry si musíme počkat.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments