Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Novinky z placu hraného seriálu: Kameraman Rogue One se vrací a Dave Filoni režisérem?

Jan Valušek 0

V sobotu jsem psal o tom, že by natáčení hraného seriálu Jona Favreaua mělo začít již v průběhu tohoto týdne. Podle dalšího reportu serveru Making Star Wars to vypadá, že tomu tak skutečně je. První se ale pojďme podívat na to, co Jason Ward, zakladatel MSW, zjistil o potenciálním štábu tohoto seriálu.

Režiséři, kameraman, pracovní název a délka seriálu

I když je Making Star Wars velice důvěryhodný kanál informací, tentokrát Jason uvádí, že následující informace má sice potvrzené od několika zdrojů, ale i tak nejsou 100% ověřené. Musíme je tedy brát s rezervou.

Již od září začal Jason dostávat informace o tom, že by první dvě epizody seriálu měl režírovat Dave Filoni, který stojí v čele divize Lucasfilmu dohlížející na veškerou animovanou tvorbu tohoto studia. Celkem by se mělo na pozici režiséra vystřídat pět lidí, přičemž tři z nich budou režírovat dvě epizody. Jedním z nich by měl být právě padawan George Lucase, Dave Filoni. Byl by to tak jeho první podíl na hraných Star Wars. Druhým z nich by mohl být někdo, kdo natáčel nespecifikovaný Marvel film nebo seriál.

Aktualizace: Server DiscussingFilm ještě dnes stihl vydat článek, ve kterém píše, že od svých zdrojů mají také informace, že si má Dave Filoni zrežírovat pár dílu. Narozdíl od Making Star Wars ale tvrdí, že první a poslední díl bude režírovat sám Jon Favreau spolu s Alanem Taylorem, režisérem Thora: Temný svět a několika epizod Hry o trůny. Uvidíme, jak to nakonec bude.

[fb_pe url=“https://www.facebook.com/jonfavreau/photos/a.437300899719695/1811839532265818/?type=3&theater“ bottom=“10″]

Pracovní název má být dle Wardových zdrojů Project Huckleberry, což by se mohlo pojit se zprávou IndieWiru z 11. září, ve které se píše, že se herec Werner Herzog má podílet na projektu s právě tímto označením. Dále to vypadá, že film bude natáčet kameraman Greig Fraser, jehož práci jsme mohli vidět v Rogue One: Star Wars Story.

Poslední „neověřená“ informace se týká počtu epizod. Mělo by jich být osm. I když se v minulosti mluvilo o desíti, tak jejich počet měl být smrštěn na menší počet, protože jich prostě víc pro vyprávění příběhu první sezóny nebylo třeba.

Ověřené informace přímo z natáčení

Další informace už pochází „přímo“ z placu, takže je můžeme brát jako fakt.

Natáčení seriálu začalo 1. října tak, jak se plánovalo. Na placu přibyla velká modrá plátna, která sice celkem blokovala výhled, ale i tak se podařilo něco nafotit. Zde jsem pro vás vybral ty nejzajímavější fotky. Zbytek si můžete prohlédnout přímo na webu Making Star Wars.

Co se týče samotných herců, tam už Jason Ward tak úspěšný nebyl. Sice viděl dvě postavy na střechách s hnědými plášti a kapucemi, ale nepodařilo se mu identifikovat, kdo by to mohl být nebo jakou roli by mohly tyto dvě postavy mít. Kromě pláští a kapucí měly také světle žlutý opasek a tmavě hnědé kalhoty s botami.

To je pro dnešní den vše. Snad se již brzo dozvíme také nějaké oficiální informace. Třeba v zítřejší Star Wars Show :-).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments