Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nové video ukazuje pár záběrů ze zákulisí deváté epizody

Jan Valušek 0

Na oficiálním YouTube kanále Star Wars se dnes objevil nový „speciální pohled“ na Star Wars: Vzestup Skywalkera. I přes název se jedná spíše o souhrn toho, jak posledních 42 let značka Star Wars ovlivňovala popkulturu, doplňovaný zákulisními záběry ze všech epizod, včetně té deváté.

Star Wars: The Rise of Skywalker | Special Look

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments