Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nové promo plakáty ke Vzestupu Skywalkera a obálky magazínu Empire jsou tady!

Jan Valušek 0

Internetový obchod Trends právě zveřejnil šestici nových plakátů ke Vzestupu Skywalkera, které se do obchodů dostanou 4. října.

První dvojice plakátů ukazuje hlavní postavy Rey a Kylo Rena:

Dva se zaměřují na První řád, novou masku Kylo Rena a Rytíře z Renu:

Další jsme již nedávno v neúplné podobě viděli, jelikož se na internetu objevil předčasně:

A poslední plakát jistě poznáváte, pokud nás již nějakou dobu sledujete. Jedná se o plakát, který v březnu unikl na internet:

To však není vše, jelikož magazín Empire zveřejnil obálky listopadového čísla, jež bude obsahovat rozhovor s režisérem filmu J.J. Abramsem.

A zde jsou ještě poslední dvě obálky spojené dohromady:


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments