Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nová aktualizace přidává do Battlefrontu II Grievouse a léčící karty

Jan Valušek 0

Po téměř roce přibývá do hry Star Wars Battlefront II nová postava – stroj na zabíjení vycvičený samotným hrabětem Dooku – generál Grievous. Pokud hru hrajete, můžete si tuto postavu odemknout za 35 000 kreditů. K dispozici je také vzhled „Poškozený bojem“, který stojí 20 000 kreditů nebo 500 krystalů.

Jak už to bývá zvykem, tak i Grievous má 3 unikátní schopnosti. První způsobí, že se generál zaměří na jeden cíl a přiskočí k němu, přičemž bodá všemi čtyřmi světelnými meči. Druhá z něho dělá „pavouka“, který stojí na šesti končetinách a rychle se pohybuje vpřed a poškozuje všechny nepřátele v jeho cestě. Poslední schopnost můžeme znát z Pomsty Sithů – Grievous roztočí dva světelné meče nad svou hlavou a postupuje vpřed. Při této schopnosti postava odráží všechny útoky zepředu a poškozuje nepřátele před Grievousem.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=OJ8Vhn3cVc4[/embedyt]

V dnešní aktualizaci se také mění některé karty hrdinů. Ty nejméně používané byly změněny na léčící karty. Konkrétně Boba Fett, Han Solo, Lando Calrissian, Kylo Ren a Darth Maul dostávají karty, které jim přidají určitou sumu zdraví za každého poraženého nepřítele. Chewbacca, Yoda, Finn a kapitánka Phasma se poté budou moci léčit, pokud budou používat danou kartu a pro zabití nepřítele použijí určitou schopnost.

Změn se dočkal také systém skupin, jenž mění pravidla toho, kdo se může na koho oživovat. Poslední výraznější změnou je přidání podpůrné Nabooské stíhačky N-1 do soubojů hrdinských lodí. Zbytek aktualizace jsou bugfixy. Kompletní změny si můžete přečíst zde.

Další aktualizace nás čeká v listopadu, kdy do hry přibude především nová mapa na planetě Geonosis a hrdina Obi-Wan Kenobi.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments