Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Natáčení hraného seriálu Jona Favreaua začne příští týden a máme tu první fotky z placu

Jan Valušek 0

Server Making Star Wars, který již dlouhou dobu působí jako velice důvěryhodný zdroj, jenž má blízko Lucasfilmu, dnes na svém webu zveřejnil fotky z placu hraného seriálu Jona Favreaua a dodal, že by natáčení mělo začít již příští týden. Na některých fotkách můžeme vidět stavby, které velice nápadně připomínají ty z Tatooinu. Zatím bych ale nedělal unáhlené závěry. MSW tvrdí, že se tento plac nachází poblíž pobřeží, takže by v seriálu neměly chybět pláže a voda. Hodně vody. Podívejte se sami:

Favreau není v univerzu Hvězdných válek žádným nováčkem – v Solo: Star Wars Story daboval opičáka Ria a v seriálu Klonové války hrál postavu Pre Viszly. Není proto divu, že se vynořily informace (znovu od Making Star Wars), že se seriál bude zaměřovat na planetu Mandalore, jenž se po pádu Impéria zmítá v nepokojích a má velký vliv na celou galaxii. Jedná se však o pouhé spekulace.

Historicky první hraný seriál byl oznámen v březnu tohoto roku. Spolu s oznámením jsme se dozvěděli, že jeho scénář bude tvořit režisér Iron Mana a Knihy džunglí Jon Favreau. Ten si také zrežíruje první epizodu. Na světové premiéře Solo: Star Wars Story Jon oznámil, že má napsanou již přes polovinu scénáře a že se seriál bude odehrávat sedm let po bitvě o Yavin, tedy tři roky po šesté epizodě Návrat Jediů. Dále v seriálu nemají chybět speciální efekty špičkové kvality srovnatelné s těmi z Knihy džunglí.

V srpnu poskytl Jon Favreau americkému deníku New York Times informaci, že rozpočet na první desetidílnou sérii má být přes 100 milionů dolarů (tedy přibližně 10 milionů dolarů na epizodu), a to ho řadí mezi nejdražší seriály vůbec. Tato částka však ve finále může být daleko vyšší.

Na oficiální potvrzení těchto informací si musíme počkat. To by ale nemuselo trvat zas tak dlouho. Dosud nepojmenovaný seriál vyjde na podzim 2019 na nové streamovací službě od Disney.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments