Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Následující Star Wars film po Epizodě IX bude z dílny Davida Benioffa a D.B. Weisse

Jan Valušek 0

Bob Iger, generální ředitel společnosti Disney, na dnešním sumitu MoffettNathanson Media & Communications potvrdil, že následující film po Epizodě IX: Vzestup Skywalkera bude z dílny Davida Benioffa a D.B. Weisse. Tento snímek má datum premiéry nastavené na 16. prosince 2022.

Benioff a Weiss prosluli především svou scenáristickou a produkční prací na seriálu Hra o trůny, který tento rok vrcholí závěrečnou osmou sérií. Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy navíc letos na Star Wars Celebration potvrdila, že s nimi spolupracuje také Rian Johnson, režisér a scenárista osmé epizody Star Wars.

Johnson přitom pracuje na své vlastní trilogii z předaleké galaxie. Vzhledem k tomu, že se Iger zmínil pouze o „následujícím filmu po IX“, mohlo by to znamenat, že se filmy tvůrců Hry o trůny a Riana Johnsona budou střídat – takže bychom se Johnsonova prvního snímku mohli dočkat 20. prosince 2024. Na potvrzení či vyvrácení této domněnky si ale samozřejmě musíme počkat.

Osobně doufám, že se Benioffovi a Weissovi podaří přetáhnout některé z herců Hry o trůny. Konec konců třeba takový Liam Cunningham se jim na jaře letošního roku sám nabídl

Zdroj: LaughingPlace.com

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments