Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Na seriálu The Mandalorian bude pracovat střihač druhých Strážců galaxie

Jan Valušek 0

Jedním ze střihačů seriálu The Mandalorian bude Andrew S. Eisen. Tuto informaci přinesl server DiscussingFilm na svém Twitteru. Eisen v minulosti pracoval na filmech Strážci galaxie Vol. 2, Osm hrozných, Nespoutaný Django nebo třeba Kód enigmy. Na jeho další tvorbu se můžete podívat na IMDB.

Poslední dva měsíce byly novinkami o Mandalorianovi skutečně nabité. Začátkem října jsme se dozvěděli oficiální název seriálu a téměř okamžitě poté jsme dostali seznam režisérů a možnost nakouknout na první fotku. Měsíc nato založilo studio ILM televizní divizi a začali přicházet zprávy o obsazení seriálu: Seriál povede Pedro Pascal, ke kterému se připojí Carl Weathers, Gina Carano a Nick Nolte. Mezitím natáčecí plac stihli navštívit George Lucas, bratři Rusoové a Peyton Reed.

Zatím to vypadá, že to Lucasfilm a Disney s televizní produkcí myslí opravdu vážně a to je dobře. S rozpočtem 100 milionů dolarů nebude seriál pouhou výplní mezi filmy pro hardcore fanoušky, ale plnohodnotným dobrodružstvím, které si užije i mainstreamový divák. Mimo Mandaloriana se dočkáme i seriálu o Cassianovi Andorovi a na nezadržitelně se blížících Star Wars Celebration očekávám ohlášení třetího hraného seriálu – vždyť Marvel jich má mít šest.

The Mandalorian bude mít premiéru na podzim 2019 na nové streamovací službě Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments