Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Na seriálu o Cassianovi se údajně podílí režisér Rogue One Gareth Edwards

Jan Valušek 0

Gareth Edwards, režisér Rogue One: Star Wars Story, se podle informací serveru Making Star Wars podílí na připravovaném hraném seriálu o Cassianu Andorovi. Dle šéfredaktora MSW Jasona Warda by měl být Edwards přímo zapojen do tvorby seriálu. Jestli se jedná o producentskou, scenáristickou, či režisérskou pozici, bohužel nevíme.

Making Star Wars již několik let přináší věrohodné zákulisní informace o projektech Lucasfilmu, a my proto tomu nemáme důvod nevěřit. Podíl Edwardse na tomto seriálu navíc dává naprostý smysl – Rogue One a postava Cassiana je z velké části i jeho vizí, a on tak může zužitkovat své zkušenosti s Diegem Lunou, který se vrací do hlavní role. A i když byla velká část Rogue One (asi 40 %) přetočena jiným režisérem, nikdy Edwards, Disney a Lucasfilm mezi sebou nevykazovali žádné spory.

Seriál se začne natáčet v říjnu tohoto roku.


Dosud nepojmenovaný seriál o Cassianu Andorovi zamíří na streamovací službu Disney+ někdy v roce 2021. V tomto špionážním thrilleru si zopakuje hlavní roli Diego Luna, a k němu se přidá Alan Tudyk jako K-2SO. Showrunnerem a výkonným producentem seriálu je Stephen Schiff (The Americans). Scénář k pilotní epizodě napsal Jared Bush (Zootopia, Moana), který se zasloužil o vznik tohoto seriálu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments