Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Mezinárodní trailer ke Vzestupu Skywalkera je venku + nové záběry ze zákulisí

Jan Valušek 0

Během dnešní noci vyšel mezinárodní trailer k deváté epizodě Star Wars, který je určený především pro asijský kontinent. V ukázce je několik záběrů, jež jsme zatím nikde jinde neměli možnost vidět.

Star Wars The Rise of Skywalker International Trailer 1

Na oficiálním YouTube kanále Star Wars zároveň vyšlo nové video, v němž můžeme vidět několik nových zákulisních záběrů z finále ságy Skywalkerů.

Star Wars: The Rise Of Skywalker | Featurette

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments