Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Mandalorian bude mít více brnění + víme, od čeho se bude odvíjet příběh

Jan Valušek 0

Server Making Star Wars a uživatel Redditu Xyzsvtabc odhalili další informace ohledně seriálu The Mandalorian. Ačkoliv se jedná o neoficiální informace, oba zdroje je vydali nezávisle na sobě a Making Star Wars je jedním z nejdůvěryhodnějších serverů ohledně zákulisí Star Wars. Xyzsvtabc poté tvrdí, že  se novinky dozvěděl na „Marketingové konferenci Star Wars“ pořádané společností Disney. Proto je považuji za relevantní, avšak i tak je musíme brát s určitou rezervou.

Dle obou zdrojů má hlavní postava mít více brnění. Podle Making Star Wars se brnění ve třetí epizodě naprosto liší od toho, jaké jsme viděli na prvním oficiálním obrázku.

Následující informace mohou být považovány za „minispoiler“, protože pravděpodobně odhalují, o čem se bude točit zápletka!

Xyzsvtabc ohledně příběhu Mandaloriana tvrdí toto:

„Hlavně si pamatuji (pozn.: z konference) to, že se zápletka bude točit okolo hlavní postavy a malého dítěte.  Myslím, že Mandalorian narazí na toto dítě na jedné ze svých misí a má ho zabít. Místo toho ho ale zachrání a zbytek příběhu se bude točit okolo jejich vztahu a okolo toho, jak se jej snaží chránit a udržet v bezpečí.“

Making Star Wars poté dodává, že již na konci roku 2017 se doslechl, že se seriál bude točit kolem dědice Mandaloru a hrdiny, který se snaží po nepokojích v době Impéria obnovit Mandalore do původního stavu. Mohlo by být právě toto dítě dědicem mandalorského trůnu? Je to samozřejmě možné.

Pokud by tomu tak skutečně bylo, je možné, že se „dědic Mandaloru“ objeví i v epizodě IX. V té době by mu bylo okolo 30 let. Mohl by vládce Mandaloru pomoct Odboji v boji proti Prvnímu řádu?

Ještě jednou upozorňuji, že veškeré informace musíme brát s určitou rezervou!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments