Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lucasfilm zahájil natáčení hraného seriálu o Cassianu Andorovi

Jan Valušek 0

Studio Lucasfilm po několika odkladech zahájilo produkci druhého hraného seriálu ze světa Star Wars. Po Mandalorianovi se fanoušci můžou těšit na příběh o začátcích Povstalecké aliance s Diegem Lunem v ústřední roli. Luna se vrátí do role Cassiana Andora z filmového spin-offu Rogue One.

Ačkoliv jsme tušili, že se seriál v těchto dnech natáčí, oficiální potvrzení přišlo až nyní. Luna to prozradil v talkshow Jimmyho Kimmela.

Lucasfilm projekt označuje jako „špionážní thriller s příběhy naplněné špionáží a smělými misemi, jež budou v galaxii obnovovat naději a pomáhat vymanit se ze sevření nemilosrdného Impéria.“ Vedle Luny se pak v seriálu objeví Alan Tudyk jako oblíbený droid K-2SO a Genevieve O’Reilly jako povstalecká vůdkyně Mon Mothma.

Úplnými nováčky v univerzu Star Wars potom budou Stellan Skarsgard (Černobyl), Kyle Soller (Poldark), Denise Gough (Collett) a Adria Arjona (Pacific Rim: Uprising). Scénář napsal Tony Gilroy (Rogue One) a natáčení se ujme Toby Haynes (Černé zrcadlo, Pán času).

Před koronavirovou pandemií byla premiéra seriálu plánována na příští rok na streamovací službě Disney+. Nyní však již tento termín není jistý.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments