Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lucasfilm uvažuje nad několika dalšími hranými seriály. Jaké postavy by se mohly dočkat vlastního epizodického příběhu?

Jan Valušek 2

V posledních dnech se na internetu vynořilo plno článků, jejichž autoři tvrdí, že ví, o jakých postavách budou další, dosud neoznámené hrané seriály ze světa Star Wars. Ať už jsou následující informace přesné, nebo ne, jedno je jasné: Lucasfilm a Disney určitě neskončí Mandalorianem a seriálem o Cassianovi a i v budoucnosti nás budou zásobovat minimálně jedním hraným seriálem za rok.

Na začátek bych chtěl upozornit, že všechna nadcházející jména jsou pouze nápady, nad kterými Lucasfilm uvažuje. Neznamená to, že seriály nakonec vzniknou – naopak je pravděpodobné, že většina z nich nikdy nespatří světlo světa.

První informace pocházejí od serveru We Got This Covered. Ve dvou článcích (1, 2) redaktor Christian Bone tvrdí, že podle jeho zdrojů Lucasfilm uvažuje nad seriály o Finnovi a Poeovi Dameronovi z nové trilogie a Landovi a Qi’ře ze Solo: Star Wars Story. Skyler Shuler, šéfredaktor DisInsideru, poté dodal, že i on sám slyšel o seriálu o Landovi, a navíc by se k němu mohl přidat i Han Solo.

Druhá várka informací přišla od webu HN Entertainment. Podle nich se přemýšlí nad seriály o mladé princezně Leie, kapitánce Phasmě, Rytířích z Renu, Rose Tico a Darth Banovi.

Nakonec se ozval ještě Jordan Maison, šéfredaktor Cinelinxu, který na Twitteru potvrdil, že také o mnohých zmíněných (ale i dosud nezmíněných) jménech slyšel.

To, jak moc přesné tyto informace byly, ukáže jen čas. Třeba se na dubnových Star Wars Celebration dočkáme oznámení jednoho ze zmíněných seriálů. Ale třeba taky ne. Jaká postava by si podle vás zasloužila vlastní hraný seriál?

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tibor
Tibor
2 let před

Já bych chtěl seriál o Darthu Baneovi, Jango Fettovi a syndikátu ze solo: a star wars story

Jakub
Jakub
2 let před

Já bych chtěl seriál, o Prvním Řádu (Snoke, Rytíři z Renu, jak vznikl První Řád, jak vznikl Hvězdovrah…).