Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lucasfilm pracuje na příbězích ze Staré republiky, potvrzuje Kathleen Kennedy

Jan Valušek 0

Po filmech z období Staré republiky, které proslavila především herní série Knights of the Old Republic, touží fanoušci Star Wars již roky. Lucasfilm to moc dobře ví a nyní Kathleen Kennedy konečně potvrdila, že se věci začínají dávat do pohybu.

V rozhovoru pro MTV NEWS uvedla, že o tom ve studiu diskutují pořád a aktuálně již na „něčem“ pracují. Soudě dle jejích slov je připravovaný projekt teprve v prvotních fázích a ani ona sama neví, kdy bychom se ho mohli dočkat. Kennedy dodává, že nechtějí udělat stejnou chybu jako u Solo: Star Wars Story, který vyšel příliš brzy po Epizodě VIII: Poslední z Jediů, což se markantně projevilo na výdělcích filmu. V jiném rozhovoru uvedla, že si po Epizodě IX: The Rise of Skywalker dají Star Wars filmy na pár let pauzu a v blízké budoucnosti se dočkáme především řady seriálů (The Mandalorian, Cassian Andor…).

V březnu tohoto roku se objevily spekulace, že by připravovaná filmová série od tvůrců seriálové Hry o trůny D.B. Weisse a Davida Benioffa měla být zasazena právě do tohoto období, stovky let před ságu Skywalkerů. Jenom čas ukáže, jestli se spekulace potvrdí, každopádně vzhledem k minulosti těchto filmařů by to dávalo smysl. Kennedy si navíc nedávno promluvila s Entertainment Weekly a prozradila, že Weiss a Benioff úzce spolupracují s Rianem Johnsonem, který připravuje další trilogii. Filmy těchto tří autorů tak možná budou více spojené, než jsme si mysleli. Prezidentka Lucasfilmu se se všemi třemi filmaři sejde již příští měsíc, kdy by mělo padnout finální rozhodnutí o tom, co bude dál.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments