Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lucasfilm potvrzuje perfektní obsazení Mandaloriana. Dočkáme se i Wernera Herzoga a Giancarla Esposita

Jan Valušek 0

Po několika měsících spekulacích a nepotvrzených dohadů jsme se dnes konečně dočkali oficiálního potvrzení obsazení seriálu The Mandalorian.

Seriál povede již dříve „neoficiálně oznámený“ Pedro Pascal, kterého můžete znát ze Hry o trůny (Oberyn) nebo třeba z Narcos (Javier Peña). K němu se připojí další spekulování herci, konkrétně Carl Weathers, herec Apollo Creeda ze série filmů o Rockym, a Gina Carano (Angel Dust v Deadpoolovi), jež je většinou najímána hlavně pro své fyzické schopnosti. Potvrzen byl i Nick Nolte (David Sanders v Hlubině).

K těm, o kterých jsme zatím netušili, patří Giancarlo Esposito (Gus Fring v Breaking Bad), Werner Herzog (The Zeck v Jack Reacher), Omid Abtahi (Homes v Hunger Games) a Emily Swallow (Amara v Supernatural).

Toto skvělé obsazení v podstatě potvrzuje to, o čem jsem psal dříve – Disney na Mandaloriana sází naprosto všechno, což se projevuje jak v obsazení, tak také v rozpočtu (přes 12,5 milionů dolarů/epizodu), produkci i výběru režisérů. Na konci roku 2019 se máme skutečně na co těšit.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments