Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lucasfilm má chystat minisérii o Bobovi Fettovi. Její produkce by mohla začít už za týden

Jan Valušek 0

Lucasfilm a Disney údajně chystají minisérii o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Informoval o tom důvěryhodný hollywoodský zpravodaj Deadline. Postava se původně objevila v originální trilogii Star Wars, kde zdánlivě zemřela, ale v těchto dnech vycházejí nové epizody seriálu The Mandalorian, kde se ukázalo, že tomu tak nebylo.

Podle serveru by se seriál mohl začít natáčet už příští týden, načež by na něj za měsíc navázala produkce třetí sezóny Mandaloriana. Buď ve spin-offu o Fettovi, nebo ve třetí sezóně Mandaloriana by se potom měla objevit herečka Sophie Thatcher. Ta si ve filmu Prospektor zahrála vedle představitele Dina Djarina Pedra Pascala, jednu z hlavních rolí ztvárnila v seriálu When the Street Lights Go On. Žádné další informace o minisérii zatím nejsou dostupné.

Temuera Morrison jako Boba Fett ve druhé sezóně Mandaloriana

Připomínáme, že v únoru tehdejší šéf Disney Bob Iger mluvil o tom, že by některé vedlejší postavy z Mandaloriana mohly dostat své vlastní seriály na streamovací službě Disney+. Nyní to vypadá, že tomu tak skutečně bude, a Boba Fett bude první takovou postavou.

V posledních týdnech se také spekulovalo o tom, že svůj seriál dostane i Cara Dune. Deadline tyto informace vyvrací.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments