Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lucasfilm chce nadále pracovat s postavami z nové trilogie. Vrátit by se mohly i v seriálech

Jan Valušek 0

Skywalkerovská sága sice tento prosinec končí, to ale neznamená konec dobrodružství Rey, Finna, Poea, BB-8 a dalších postav z nových filmů. Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy v rozhovoru pro MTV NEWS přiznala, že s návratem těchto postav studio počítá:

„Přijde na to čas. Teď tento čas bereme jako možnost zaměřit se na to, kam se vydáme dále po konci ságy Skywalkerů. Ale naprosto bez pochyb máme nějaké postavy, hlavně z posledních třech filmů, které chceme vidět i v budoucnu. Nyní navíc máme obrovské příležitosti díky Disney+, které nám dává možnost najít možná i menší příběhy, odvážnější příběhy. Na druhou stranu tu ale máme Mandaloriana, který má obrovský rozsah.“

Epizoda IX: The Rise of Skywalker tak rozhodně neznamená pro tyto postavy konec. Aktuálně se pro streamovací službu Disney+ připravuje kromě Mandaloriana také seriál o Cassianu Andorovi, do jehož role se vrátí Diego Luna. A vzhledem k tomu, že Star Wars bude v blízké budoucnosti směřovat hlavně k seriálům, je možné, že se třeba příští rok dočkáme oznámení seriálového pokračování dobrodružství nové trojky.

 No, a za deset let se všichni vrátí v Epizodě X.

John Boyega, představitel Finna, na Star Wars Celebration prozradil, že pokud mu kdykoliv dají možnost se do jeho role vrátit, tak nabídku bez váhání přijme.

John Boyega Takes The Stage At SWCC 2019 | The Star Wars Show Live!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments