Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Liam Cunningham si chce zahrát ve Star Wars, Rian Johnson se do předaleké galaxie vrátí po vydání Knives Out

Jan Valušek 0

Ve filmové sérii od tvůrců Hry o trůny by si chtěl zahrát Liam Cunningham

Včera měla světovou premiéru osmá a závěrečná série Hry o trůny, jejíž scénáristé a producenti David Benioff a D.B. Weiss se nyní naplno věnují jedné z připravovaných filmových sérií Star Wars. Na červeném koberci se objevil i Liam Cunningham, představitel Sera Davose, a prozradil, že se na natáčení poslední série přišel podívat i George Lucas. Návštěva se odehrála ještě před oficiálním oznámením, že D&D budou na Star Wars dělat. Informaci přinesl server Entertainment Weekly.

„Dan a David jsou vynikající v překvapeních a dokážou přetáhnout diváky [Hry o trůny ke Star Wars]. Jsou úžasní v adaptování světa a přizpůsobení si ho k obrazu svému. Mohli by udělat Star Wars komplexnější. Bylo by super, kdyby i mi dali možnost si v  jejich filmech zahrát, i kdybych měl být schovaný pod helmou,“ komentoval připravované filmy Cunningham.

Benioff a Weiss se nechtěli k návštěvě vyjadřovat, ale i přesto měli o Star Wars co říct.

„Cítíme, že nás dosud nesnáší nedostatek lidí, které neznáme,“ reagoval Weiss na toxickou část komunity Star Wars a Hry o trůny.

„Z našeho příběhu, který se bude věnovat původu kapitánky Phasmy, budou lidé ohromení,“ žertoval Benioff o roli Gwendoline Christie, jež hraje i ve Hře o trůny. „Bude to celé monolog Gwen v kostýmu,“ dodal Weiss.

Poslední spekulace hovoří o tom, že se jejich filmová série bude odehrávat v období Staré republiky a začne se natáčet tento podzim. Potvrzení či vyvrácení by mohlo přijít na Star Wars Celebration, které začnou již za necelý týden.

[the_ad id=“964″]

Rian Johnson se ke Star Wars vrátí po vydání Knives Out

Režisér a scénárista Rian Johnson včera na Cinema Conu představil trailer ke svému novému filmu Knives Out, který vyjde v listopadu tohoto roku. Na konci prezentace se zmínil, že se po tomto snímku vrátí do předaleké galaxie.

Ačkoliv se nejedná o žádnou konkrétní informaci, lze z toho usuzovat, že se jeho budoucí trilogie bude střídat s filmovou sérií Weisse a Benioffa a že na ní nebudeme muset čekat extrémně dlouhou dobu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na