Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Liam Cunningham si chce zahrát ve Star Wars, Rian Johnson se do předaleké galaxie vrátí po vydání Knives Out

Jan Valušek 0

Ve filmové sérii od tvůrců Hry o trůny by si chtěl zahrát Liam Cunningham

Včera měla světovou premiéru osmá a závěrečná série Hry o trůny, jejíž scénáristé a producenti David Benioff a D.B. Weiss se nyní naplno věnují jedné z připravovaných filmových sérií Star Wars. Na červeném koberci se objevil i Liam Cunningham, představitel Sera Davose, a prozradil, že se na natáčení poslední série přišel podívat i George Lucas. Návštěva se odehrála ještě před oficiálním oznámením, že D&D budou na Star Wars dělat. Informaci přinesl server Entertainment Weekly.

„Dan a David jsou vynikající v překvapeních a dokážou přetáhnout diváky [Hry o trůny ke Star Wars]. Jsou úžasní v adaptování světa a přizpůsobení si ho k obrazu svému. Mohli by udělat Star Wars komplexnější. Bylo by super, kdyby i mi dali možnost si v  jejich filmech zahrát, i kdybych měl být schovaný pod helmou,“ komentoval připravované filmy Cunningham.

Benioff a Weiss se nechtěli k návštěvě vyjadřovat, ale i přesto měli o Star Wars co říct.

„Cítíme, že nás dosud nesnáší nedostatek lidí, které neznáme,“ reagoval Weiss na toxickou část komunity Star Wars a Hry o trůny.

„Z našeho příběhu, který se bude věnovat původu kapitánky Phasmy, budou lidé ohromení,“ žertoval Benioff o roli Gwendoline Christie, jež hraje i ve Hře o trůny. „Bude to celé monolog Gwen v kostýmu,“ dodal Weiss.

Poslední spekulace hovoří o tom, že se jejich filmová série bude odehrávat v období Staré republiky a začne se natáčet tento podzim. Potvrzení či vyvrácení by mohlo přijít na Star Wars Celebration, které začnou již za necelý týden.

Rian Johnson se ke Star Wars vrátí po vydání Knives Out

Režisér a scénárista Rian Johnson včera na Cinema Conu představil trailer ke svému novému filmu Knives Out, který vyjde v listopadu tohoto roku. Na konci prezentace se zmínil, že se po tomto snímku vrátí do předaleké galaxie.

Ačkoliv se nejedná o žádnou konkrétní informaci, lze z toho usuzovat, že se jeho budoucí trilogie bude střídat s filmovou sérií Weisse a Benioffa a že na ní nebudeme muset čekat extrémně dlouhou dobu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments