Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Letecká arkáda Star Wars: Squadrons se ukazuje v prvním traileru. Hra vyjde v říjnu, kampaň nás vezme za události Návratu Jediů

Jan Valušek 0

EA právě vydalo první trailer ke hře Star Wars: Squadrons. V nové letecké arkádě od studia EA Motive se podíváme za události šesté filmové epizody a usedneme do kokpitů lodí Impéria a Nové republiky. Hra bude obsahovat i krátkou příběhovou kampaň, ovšem hlavní důraz bude kladen na multiplayer.

Star Wars: Squadrons – Official Reveal Trailer

Příběh se zaměří na dva piloty – po jednom z každé strany konfliktu. Zatímco ten první bude součástí eskadry Vanguard Nové republiky, druhý bude pilovat stíhačku z eskadry Titan již polorozpadlého Impéria.

Aktuálně jsou potvrzené dva multiplayerové režimy, oba pro pět hráčů na každé straně. Bitvy flotil vám dají za úkol zničit vlajkovou loď nepřátel, zatímco v Leteckých bitvách budete muset zničit co nejvíce nepřátel. Podíváme se na známé i neznámé planety, včetně Yavin Prime či měsíce Galitan.

Ve hře usedneme do lodí několika různých tříd, přičemž ty ještě budeme moci vylepšovat. Tyto vylepšení – jak kosmetické, tak ty ovlivňující vlastnosti lodě – půjdou získat pouze hraním. Squadrons tedy nebudou obsahovat mikrotransakce.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Electronic Arts potvrdilo, že již od vydání bude hra na počítačích a PS4 obsahovat podporu virtuální reality. Za zmínku také stojí fakt, že Squadrons budou podporovat cross-play mezi všemi platformami – tedy mezi PlayStationem 4, Xboxem One a PC (zde hra vyjde na Steamu, Originu i Epic Games Store).

Datum vydání je stanoveno na 2. října 2020. Hra bude stát 40 dolarů, tedy něco kolem tisícovky. První gameplay záběry uvidíme ve čtvrtek v rámci konference EA PLAY Live.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments