Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

LEGO stavebnice s motivy Epizody IX a Mandaloriana odhaleny

Jan Valušek 0

Před několika dny jsem psal o připravovaných LEGO stavebnicích, které zamíří do obchodů 4. října. Zatímco původní zpráva hovořila o tom, že všech osm stavebnic bude nést motivy Epizody IX, nyní víme, že pět z nich se inspiruje Vzestupem Skywalkera, jedna seriálem The Mandalorian a dvě originální trilogií.

První stavebnice bude obsahovat dva spídry (včetně nového Treadspeederu Prvního řádu) a čtyři postavičky – Rey, řidiče Treadspeederu, Jet Troopera a BB-8. Celkem bude obsahovat 373 dílků a její doporučená maloobchodní cena je nastavená na 39,99 Euro.

Stavebnice ukazuje honičku, jejíž část jsme mohli vidět v prvním teaser traileru na Epizodu IX.

Dále se již tradičně dočkáme „nové“ verze lodi Millenium Falcon, která se vrací k originálnímu kulatému radaru, spolu s postavičkami Landa Calrissiana, Chewbaccy, Finna, C-3PO, R2-D2, nového droida D-O a rohaté postavy, již jste mohli vidět v únorovém úniku concept artů a referenčních fotek. Stavebnice se skládá z 1350 dílků a její doporučená maloobchodní cena je 159,99 Euro.

Kylo dostane LEGO raketoplán, který na rozdíl od minulé verze má svá křídla v letové poloze. Stavebnice bude obsahovat postavičky Kylo Rena, generála Pryda, Sith Troopera, vojáka Prvního řádu a dvou Rytířů z Renu. Celkem se skládá z 1005 dílků a doporučená maloobchodní cena je nastavená na 119,99 Euro.

Další stavebnice je Y-wing Odboje s pilotkou Zorri Bliss. Zorri je nová postava, která se objeví v deváté epizodě a je hraná herečkou Keri Russell. Konečně tedy víme, na čí straně Zorri je. S ní najdete v balení také Poea Damerona, Snowtroopera Prvního řádu, astromechanického droida a D-O. Stavebnice má 578 dílků a bude stát 69,99 Euro.

Poslední stavebnice s motivy Vzestupu Skywalkera je A-wing s postavičkami Snapa Wexleyho a poručice Connix. Bude mít 269 dílků a její cena je nastavená na 29,99 Euro.

Přepadení AT-ST – takto se jmenuje jediná stavebnice, která vychází ze seriálu The Mandalorian a vyjde 4. října. Kromě samotného polo-upraveného AT-ST zde budou čtyři postavičky, včetně Mandaloriana a Cary Dune. Stavebnice bude mít 540 dílků a doporučenou cenu 59,99 Euro.

Yoda dostane upravenou verzi své LEGO sošky. Stavebnice bude mít 1771 dílků a doporučenou cenu 99,99 Euro.

Poslední stavebnice je taky ta nejmenší. Jmenuje se Dělo Hvězdy smrti a obsahuje postavičky Obi-Wana Kenobiho a dělostřelce. Bude mít 159 dílků a doporučenou cenu 19,99 Euro.


Detailnější fotky jednotlivých stavebnic si můžete prohlédnout na webu BrickTastic.nl.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments