Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Komiks o pádu Bena Sola k temné straně dostal synopsi a obálku

Jan Valušek 0

Čtyřdílná komiksová série The Rise of Kylo Ren, která se zaměří na pád Bena Sola k temné straně Síly, byla oznámena v červenci na sandiegském Comic-Conu. Napíše ji renomovaný tvůrce Star Wars komiksů Charles Soule (Darth Vader: Dark Lord of the Sith, Poe Dameron) a ilustrace se ujme Will Sliney (adaptace Solo: Star Wars Story).

První číslo, jež nyní dostalo synopsi a obálku, vyjde již 18. prosince, tedy den před českou premiérou Vzestupu Skywalkera.

S PÁDEM BENA SOLA… PŘICHÁZÍ VZESTUP KYLO RENA! Mladý Ben Solo je nejslibnějším žákem legendárního Jedie Luka Skywalkera. Jako syn hrdinů Povstalecké aliance Leiy Organy a Hana Sola a jako synovec samotného Luka má Ben potenciál být obrovskou posilou na straně Světla v galaxii. Ale odkaz Skywalkerů vrhá dlouhý stín, proudy temné strany jsou hluboko zakořeněny a Darth Vaderova krev putuje v Benových žilách. Hlasy z jeho minulosti i budoucnosti ho volají a říkají mu, kým musí být. Ben bude rozbit, bude překován a jeho osud bude odhalen. Snoke čeká. Rytíři z Renu čekají. Cesta Bena Sola k jeho pravému já začíná tady.

„Je to od Bena k Renovi,“ řekl dříve o komiksu Soule. Svou roli v příběhu sehraje samozřejmě také Luke Skywalker.

Zdroj: Twitter.com/CharlesSoule

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments