Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Klonové války: Novinky z Celebration a klipy ze sedmé série

Jan Valušek 0

Včera proběhla na Star Wars Celebration panelová diskuze o sedmé a závěrečné sérii animovaného seriálu Klonové války. Dozvěděli jsme se na ní plno nových informací a dostali jsme první plnohodnotný trailer a tři nové klipy.

Star Wars: The Clone Wars Panel at Star Wars Celebration 2019

Dave Filoni, scenárista a producent seriálu, odhalil, že se dočkáme tří příběhových okruhů. První fanoušci znají pod označením Bad Batch (Špatná várka) a zaměří se na skupinu elitních vojáků Republiky. Tyto geneticky modifikované klony byly speciálně upraveny v továrnách na Kaminu, což můžeme poznat nejen na jejich vzhledu, ale také na jejich osobnostech. Tito vojáci mají být na bojišti ještě více smrtelnější než kdy dřív.

Bad Batch vyšel v nedokončené podobě na oficiálním webu Star Wars již v roce 2015 krátce po „zrušení“ seriálu. Nyní však byly čtyři epizody dokončeny a níže si můžete pustit krátkou ukázku tohoto příběhu.

Star Wars The Clone Wars Season 6 CLIP - Star Wars Celebration 2019 Chicago

Další čtyři epizody se budou zaměřovat na Ahsoku Tano, kterou jsme naposledy viděli v páté sezóně, kdy opustila Jediský řád. Tvůrci zmínili, že sedmá série překlene mezeru mezi Ahsokou z Klonových válek a jejím starším já ze seriálu Povstalci. „Viděli jsme ji v Povstalcích a ušla dlouhou cestu. Nyní se ale musíme vrátit zpět na místo, kde je tak trochu ztracená,“ dodala její představitelka Ashley Eckstein.

Bývalá padawanka Anakina Skywalkera se vydá do spodních pater Coruscantu, kde potká dvě sestry se jmény Trace a Rafa. Alespoň část tohoto příběhového okruhu se bude odehrávat na Patře 1313, na kterém se měla odehrávat videohra Star Wars 1313, jež byla před šesti lety zrušena.

Star Wars The Clone Wars Season 6 CLIP #2 - Star Wars Celebration 2019 Chicago

Poslední část ukáže obléhání Mandaloru. Podle záběrů, které jsme viděli, se Ahsoka dočasně setká i se svým bývalým mistrem Anakinem Skywalkerem a spolu s ním a armádou Republiky se pokusí osvobodit domovskou planetu Mandalorianů. V nedokončené scéně vidíme také kapitána Rexe a jeho jednotku, která má nově přebarvené helmy.

Filoni považoval tento příběh za výzvu, ale nakonec je rád s výsledkem, který se jemu a jeho týmu podařilo dosáhnout. „Je to něco, do čeho jsem se vždycky chtěl pustit, ale neměl jsem k tomu příležitost. Jsem s tím opravdu spokojený.“

Star Wars The Clone Wars Season 6 CLIP #3 - Star Wars Celebration 2019 Chicago

V tomto příběhovém okruhu se vrátí taktéž Maul a Bo Katan, do jejichž rolí se vrací Sam Witwer a Katee Sackhoff. Trailer ukazuje souboj Maula a Ahsoky – tvůrci chtěli, aby toto střetnutí působilo autenticky v porovnání s tím, co jsme viděli v minulosti, a proto se na choreografii podílel i Ray Park, jenž Maula ztvárnil v Epizodě I: Skrytá hrozba a Solo: Star Wars Story. Vizuální podoba bývalého Sitha se změnila, aby více připomínala jeho vzhled právě ze snímku o Hanu Solovi.

clone-wars-swcc-maul-crop2
clone-wars-swcc-ahsoka-jumpsuit2
clone-wars-swcc-rex-crop2
clone-wars-swcc-bad-batch-crop2
clone-wars-swcc-bo-katan-crop2
clone-wars-swcc-sister1-crop2
clone-wars-swcc-sister2-crop2
previous arrow
next arrow
 
clone-wars-swcc-maul-crop2
clone-wars-swcc-ahsoka-jumpsuit2
clone-wars-swcc-rex-crop2
clone-wars-swcc-bad-batch-crop2
clone-wars-swcc-bo-katan-crop2
clone-wars-swcc-sister1-crop2
clone-wars-swcc-sister2-crop2

O trošku se posunula vizuální stránka celého seriálu. I když se nejedná o žádnou drastickou změnu, pět let vývoje technologií půjde na seriálu poznat.


Sedmá série Klonových válek vyjde na streamovací službě Disney+ někdy během příštího roku.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments