Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Klonové války: Nová ukázka láká na epizody o geneticky upravených klonech

Jan Valušek 0

Disney dnes v noci vydalo nový trailer na finální sérii Klonových válek. Ukázka se zaměřuje především na jeden ze tří příběhových okruhů, jež se v sedmé sérii objeví, a to Bad Batch (Špatná várka). Tato část nám představí 99. jednotku klonů, která vznikla omylem při experimentech s cílem vytvořit super vojáky. To se sice úplně nepodařilo, ale i tak tyto klony získaly mutace, které využívají ve svůj prospěch.

Star Wars: The Clone Wars | Squad 99 | Disney+

Jednotliví členové týmu se od sebe liší a každý z nich má unikátní osobnost i tělesný vzrůst. Hunter je vyrovnaný a silný vůdce, Wrecker zbrklý surovec, Tech intelektuál a stratég, zatímco Crosshair je rychlý a smrtící mistr na boj zblízka.

První epizoda finální série bude mít premiéru 21. února na streamovací službě Disney+.


Nové epizody Klonových válek od Davea Filoniho, režiséra a výkonného producenta seriálu The Mandalorian, pokračují příběh představený v původním seriálu a prozkoumávají události vedoucí ke Star Wars: Pomsta Sithů.

V seriálu vytvořeném Georgem Lucasem a Davem Filonim se vrátí Matt Lanter jako Anakin Skywalker, Ashley Eckstein jako Ahsoka Tano, Dee Bradley Baker jako kapitán Rex a klonoví vojáci, James Arnold Taylor jako Obi-Wan Kenobi, Katee Sackhoff jako Bo-Katan a Sam Witwer jako Maul.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments