Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kathleen Kennedy o budoucnosti Star Wars filmů

Jan Valušek 0

Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy si na Star Wars Celebration promluvila s magazínem Hollywood Reporter o budoucnosti Star Wars.

První se producentka dotkla deváté epizody, která ponese podtitul The Rise of Skywalker.

„Věděli jsme, že devítka uzavře ságu. Věděli jsme to, už když jsme začali se Sílou se probouzí. Tento film je zakončením ságy Skywalkerů, ale rozhodně se nejedná o zakončení Star Wars.“

Bob Iger ve čtvrtek prohlásil, že si Star Wars filmy dají po deváté epizodě na nějakou dobu pauzu. Studio se v blízké budoucnosti zaměří na seriálovou produkci. I přesto je v přípravě minimálně pět dalších filmů – trilogie Riana Johnsona a filmová série D.B. Weisse a Davida Benioffa.

„Aktuálně probíráme další ságu. Nebude se jednat jen o trilogii, ale celou ságu. Mluvíme teď o desíti letech, možná ještě víc,“ doplňuje hlava Lucasfilmu, která se příští měsíc sejde s tvůrci připravovaných filmů. „Promluvíme si o tom, co bude dál. Už jsme se o tom bavili, ale tentokrát dojde na finální rozhodnutí.“

Při oznámení, že Weiss a Benioff připraví filmovou sérii, bylo jasně řečeno, že tyto filmy nebudou nijak spojené s trilogií Riana Johnsona. Možná se nakonec něco změnilo a tyto snímky budou tvořit novou ságu. Do oficiálního oznámení ale můžeme pouze spekulovat.

Kathleen Kennedy stojí v čele Lucasfilmu od roku 2012, kdy bylo studio koupeno společností Disney. Minulý rok byla její smlouva prodloužena do roku 2021.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments