Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jon Favreau zveřejnil fotku zbraně Mandaloriana a záhadného boxu

Jan Valušek 0

Jon Favreau dnes zveřejnil dvě fotky z placu hraného seriálu The Mandalorian, ke kterému napsal scénář a produkuje ho. Na první fotce můžeme vidět zbraň Mandaloriana, kterou jsme již viděli na předešlé fotce, ale tentokrát ji vidíme v celé své kráse.

Téměř s jistotou tak můžeme potvrdit, že se jedná o stejnou zbraň, kterou používal Boba Fett ve vánočním speciálu, nebo je jí tato zbraň alespoň hodně inspirovaná (obrázek pro srovnání níže).

Boba Fett a jeho zbraň z vánočního speciálu
Boba Fett a jeho zbraň z vánočního speciálu

Na druhé fotce můžeme vidět nějaký box, který má charakteritické Star Wars rysy. Ten může připomínat zařízení, jenž Willrow Hood nesl při útěku z Oblačného města (taktéž obrázek pro srovnání níže). Ačkoliv se tomuto zařízení přezdívá kvůli jeho vzhledu zmrzlinovač, ve skutečnosti nevíme, pro co je určený.

Willrow Hood se "zmrzlinovačem"
Willrow Hood se „zmrzlinovačem“

Když minule Jon Favreau sdílel na svůj Instagram fotku se synopsí seriálu, následující den přispěchala oficiální stránka starwars.com s první fotkou. Uvidíme, jestli tentokrát bude následovat něco podobného, protože už je opravdu čas na odhalení obsazení!

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na