Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

J.D. Dillard a Matt Owens pracují na novém Star Wars filmu

Jan Valušek 0

Režisér a scenárista J.D. Dillard (Sleight) pracuje spolu s Mattem Owensem (Luke Cage) na novém filmu ze světa Star Wars. S touto informací přišel respektovaný server The Hollywood Reporter, později ji potvrdili zpravodaje Deadline a Variety. Aktuálně není jasné, zda je snímek určen pro vydání v kinech nebo pro streamovací službu Disney+.

Detaily o postavách, zasazení ani příběhu nejsou známé, podobně jako to, zda Dillard bude film také režírovat. THR dále potvrzuje, že tento projekt nijak nesouvisí s filmem šéfa Marvelu Kevina Feigeho ani s trilogií Riana Johnsona.

Dillard je nejvíce známý svými indie filmy Sleight a Sweetheart. V menší míře tento začínající filmař pomáhal J.J. Abramsovi, svému mentorovi, při produkci sedmé epizody Síla se probouzí. Owens má naopak zkušenosti s televizní produkcí Marvelu a stojí za několika epizodami seriálů Luke Cage, Agenti S.H.I.E.L.D. a The Defenders. Ani on ale nemá ke Star Wars daleko; v roce 2018 Owens napsal komiks Jedi of the Republic – Mace Windu.

Disney údajně zatím není rozhodnuté, zda film, pokud se tedy dostane do pokročilejších fází vývoje, zamíří do kin nebo rovnou na streamovací službu Disney+. Dosud však stále platí, že další Star Wars se v kinech objeví 16. prosince 2022.

Kromě filmových projektů se aktuálně připravuje také řada seriálů – druhá sezóna Mandaloriana vyjde v říjnu tohoto roku a série o Cassianu Andorovi a Obi-Wanu Kenobim vstoupí do produkce v následujících měsících.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments