Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

ILM zítra přiblíží interaktivní příběh s Darth Vaderem pro virtuální realitu

Jan Valušek 0
ILMxLAB, odnož studia Industrial Light & Magic, která se v posledních letech stará hlavně o VR zážitky ze světa Star Wars, již na Star Wars Celebration 2016 představila VR příběh, který se bude točit kolem postavy Darth Vadera. Nyní to vypadá, že se více informací o této „hře“ dozvíme zítra, jelikož to začalo ILM naznačovat na svém Facebooku.
Co zatím o Darth Vader VR víme? Má jít o příběhový zážitek napsaný Davidem S. Goyerem, scénaristou trilogie o Temném rytíři nebo třeba filmu Batman vs. Superman. Z dřívějška víme, že nepůjde o pouhý pasivní zážitek, ale budeme moci s prostředím interagovat: budeme moci zvedat věci, otevírat je, posouvat je a chodit.
Nepůjde však o klasickou hru, protože se příběh bude odehrávat okolo nás a my budeme především jeho pozorovatelem, který na něj bude mít pouze malý vliv. V tomto zážitku se bude střídat den a noc, a dokonce také počasí.
ILMxLAB už v minulosti vydalo pár VR her (např. Trials on Tatooine, Droid Repair Bay, Rogue One X-wing mission…), zatím se ale vždy jednalo o pouhé experimenty. Darth Vader VR však vypadá jako první větší projekt. Na jaké platformy hra vyjde, zatím nevíme. Na více informací si musíme počkat do zítřka. Při čekání si můžete pustit teaser z roku 2016:

ILMxLAB's Darth Vader VR Story Experience Teaser

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments