Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hra Star Wars: Squadrons bude zaměřená na multiplayer, ale nabídne i krátkou kampaň. Vyjde letos na podzim

Jan Valušek 0

Vydavatel Electronic Arts oznámil novou hru ze světa Star Wars. Ponese podtitul Squadrons a poprvé ji v akci uvidíme už toto pondělí v 17:00 našeho času, kdy vyjde oficiální trailer.

Star Wars: Squadrons – Official Reveal Trailer

O hře se spekulovalo už v minulosti a již několik týdnů víme, že studio EA Motive pracuje na projektu s pracovním názvem Maverick. A přesně to by měl být tento titul.

Novinář Jeff Grubb ještě před pondělním plným odhalením prozradil, že se bude jednat o bojový letecký simulátor. (Osobně ale počítám spíše s arkádou než realistickým simulátorem.) Grubb dále tvrdí, že hra sice bude primárně zaměřená na multiplayerové bitvy, ale i tak bychom se měli dočkat krátké příběhové kampaně. Samozřejmostí by měla být i podpora virtuální reality. Hra by podle jeho informací měla vyjít na podzim tohoto roku.

Grubb dodává, že se jedná o menší titul, a nejen to. Podle jeho zdrojů jsou Squadrons výsledkem snahy EA vydávat více Star Wars her v krátkém časovém úseku. Proto bychom neměli mít příliš vysoká očekávání.

EA od roku 2013, kdy získalo exkluzivní licenci na AAA Star Wars hry, vydalo tři tituly. Mezi ně patří dva zpočátku chladně přijaté Battlefronty a příběhový Jedi: Fallen Order.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments