Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hra Jedi: Fallen Order by mohla vyjít v listopadu + informace o postavách a zasazení

Jan Valušek 0

Na letošním ročníku herní konference E3 byla (celkem nešťastně) odhalena nová Star Wars hra od studia Respawn Entertainment. Dozvěděli jsme se pouze to, že se děj bude točit kolem mladého padawana, který se bude snažit uniknout Impériu po vyhlášení Rozkazu 66, a to, že hra vyjde někdy o Vánocích 2019. Nyní toho ale (možná) víme o něco víc.

Následující informace pochází od uživatele Redditu Xyzsvtabc, který tvrdí, že se novinky dozvěděl na „Marketingové konferenci Star Wars“ pořádané společností Disney. Ačkoliv tohle nijak nezaručuje jeho důvěryhodnost, informace považuji za relevantní, jelikož součástí příspěvku byly i informace o seriálu The Mandalorian a epizodě IX, které následně „potvrdil“ jeden z nejdůvěryhodnější serverů ohledně zákulisí Star Wars – Making Star Wars. Avšak i tak musíme tyto informace brát s určitou rezervou.

Dle Xyzsvtabc hra vyjde v listopadu 2019 – tomu nemáme žádný důvod nevěřit, protože na konci podzimu zcela standardně hry vycházejí, a tak to není žádným překvapením. Zajímavější informace se týkají zasazení – kdo očekával přímé navázání na Pomstu Sithů, bude asi zklamán. Hra se prý bude odehrávat 5 let po tomto filmu, což nás mimo jiné pravděpodobně připraví i o přítomnost klonových vojáků.

Hlavní postavou by měl být Jediský padawan Cal, jehož „mentorskou“ figurou by měla být žena se jménem Ceres. Některé z ostatních postav by měly pocházet z komiksů – z Twitteru Matta Martina víme, že se jedná o komiks Darth Vader: Dark Lord of the Sith.

V příběhu sehrají svou roli také Inkvizitoři, které můžete znát buď ze seriálu Povstalci, nebo z různých komiksů. Ve hře by se měla objevit 9. sestra a 2. sestra. Devítku můžete znát právě z komiksu Darth Vader: Dark Lord of the Sith.

Ještě jednou upozorňuji, že veškeré informace musíme brát s určitou rezervou!

Oficiální informace se dozvíme pravděpodobně až na Star Wars Celebration, které budou probíhat v dubnu. V pátečních ranních hodinách proběhne akce The Game Awards, kde by se teoreticky nějaké informace mohly objevit, ale vůbec bych na to nespoléhal.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments