Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hlavní komiksová série Star Wars mění spisovatele a kreslíře a posouvá se blíže k Epizodě V

Jan Valušek 0

Na hlavní komiksové sérii Star Wars, kterou Marvel začal vydávat v roce 2015, se vystřídalo již několik autorů. Nyní opět nastal čas, kdy dochází ke změně – spisovatele Kierona Gillena, jenž se podílel na dvaceti devíti číslech, střídá Greg Pak (Planet Hulk) a hlavním kreslířem se stává Phil Noto (Poe Dameron).

Nová éra tohoto komiksu začne 10. července, kdy vyjde první vydání pod hlavičkou těchto dvou autorů. 68. číslo navíc přiblíží děj k Epizodě V a bude se odehrávat těsně před ní. V příběhovém oblouku „Rebels and Rogues!“ zjistíme co se dělo předtím, než Vader spustil lov na Luka Skywalkera. Luke a jeho přátelé se vydají na misi, která má zabránit Impériu v nalezení nové povstalecké základny – proto se hrdinové rozdělí na tři skupiny: Han a Leia se vydají do noirového světa plného romance a nebezpečí, Luke a Artoo se s jedním X-wingem postaví lodi Executor a Chewie a Threepio se vydají na své vlastní dobrodružství.

Ilustrace několika prvních stran 68. čísla si můžete zobrazit na oficiální stránce StarWars.com. Předchozí čísla můžete zakoupit například na německém Amazonu s dopravou zdarma (komiksy jsou v angličtině).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments