Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

GALAXY’S EDGE: Tuna nových informací o spojitosti s filmy, atrakcích, obchodech, stavbě světelných mečů, restauracích a dalších aktivitách

Jan Valušek 1

Minulý týden se skupina redaktorů několika amerických magazínů podívala do připravovaného parku Galaxy’s Edge v anaheimském Disneylandu. Ve středu skončilo embargo na informace a my jsme se tak dozvěděli plno nových věcí jak o samotném parku, tak také o jeho atrakcích, obchodech, restauracích, doprovodné aplikaci a dalších aktivitách, které budeme moci v parku provozovat.

Veškeré informace pocházejí ze série článků z oficiální stránky StarWars.com (1, 2, 3, 4) a z webu Entertainment Weekly.

Punch it!

Konflikt Odboje a Prvního řádu

Park je zasazen na planetu Batuu do městečka Černá věž (Black Spire), což už víme delší dobu. Dříve pustá planeta, na které lodě pouze přečerpávaly palivo či kupovaly potřebné zdroje, se stala linií konfliktu. Na Batuu se začaly seskupovat jak jednotky Odboje, tak také vojenské síly nástupce Impéria. První řád však na planetě nemá pouze stormtroopery, ale také 709. jednotku Red Fury. Jedná se o zcela novou skupinu vojáků, která používá stíhačky TIE Echelon. Ty mají být jakýmsi hybridem mezi Kylo Renovou stíhačkou a TIE Advanced x1 Darth Vadera. A abychom o nic nepřišli, bude tato loď, stejně jako X-wing, A-wing a několik dalších lodí, vystavena v parku v životní velikosti.

Galaxy's Edge - Concept Art

Celý park je rozdělen na dvě poloviny – jednu kontroluje Odboj, druhou První řád. Obě strany na Batuu něco – nebo někoho – hledají. Příběh bude zasazen krátce před epizodu IX. Entertainment Weekly přitom naznačuje, že se Galaxy’s Edge nějak propojuje právě i s epizodou IX. Aktuálně můžeme jen spekulovat, o co se jedná.

Maximální pohlcení

Disney chce, abyste se v Galaxy’s Edge cítili co nejvíce jako ve světě Star Wars. Všichni zaměstnanci proto budou nosit tématické oblečení a hrát určitou roli. Ať už vás někdo bude instruovat při vstupu na atrakci či vás obsluhovat v místní kantýně, vždycky se bude jednat spíše o postavu s nějakým příběhem než jen o „klasického zaměstnance“.

Galaxy's Edge - Ukázka kostýmů

Tvůrci parku prý dokonce „herce“ povzbuzují, aby si utvořili svůj vlastní názor na aktuální galakticko-politickou situaci. Zatímco někteří budou sympatizovat s Odbojem, jiní budou První řád podporovat pořikem: „Konečně! Řád! Konečně se tu o to postaráte, že?“

Článek pokračuje na další stránce… (Informace o atrakci Millennium Falcon: Smugglers Run)

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
LukasK88
LukasK88
1 rok před

Wau! super článok,super stránka 🙂
GALAXY’S EDGE vyzerá parádne snad sa mi podari niekedy sa dostať aspoň do pařížského Disneylandu.