Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Film o Boba Fettovi byl údajně definitivně zrušen

Jan Valušek 0

O samostatném filmu o námezdním lovci Boba Fettovi se mluvilo už od roku 2012, kdy Disney získalo licenci Star Wars. I když práce na snímku nikdy nebyla oficiálně potvrzena, objevovala se jména potenciálních scénáristů a režisérů, mezi které patřil například i James Mangold, režisér Logana. Tento projekt byl údajně již definitivně pohřben. Alespoň to tvrdí novinář Erick Weber na svém Twitteru.

Ten měl možnost si krátce promluvit s prezidentkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy, která mu na jeho otázku odpověděla, že film o Bobovi byl zrušen a veškeré úsilí se nyní zaměřuje na seriál The Mandalorian (a samozřejmě epizodu IX). Tento krok mi přijde naprosto logický, jelikož je více než pravděpodobné, že se Boba ukáže právě v Mandalorianovi. Samozřejmě to nemůžeme čekat hned na začátku, ale v druhé sérii ho podle mě určitě uvidíme.

Otázkou však zůstává, jak to vůbec bude se „Star Wars Stories“. Dočkáme se ještě někdy nějakého samostatného filmu? Podle mě je to vzhledem k tomu, že se aktuálně připravuje uzavření ságy Skywalkerů a „druhá fáze“ Star Wars – trilogie Riana Johnsona a série filmů od scénáristů Hry o trůny – spíše nepravděpodobné.

Je tu ještě možnost, že by se samostatné snímky objevovaly na připravované streamovací platformě od Disney. V tomto případě by ale bylo moudřejší natáčet spíše seriály, jelikož ty dokážou diváky udržet na streamovací platformě po delší dobu.

Na přiblížení budoucnosti Star Wars filmů a seriálu si však budeme muset počkat do dubna, kdy proběhnou Star Wars Celebration. Do té doby můžeme jen spekulovat.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments