Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Epizody Mandaloriana budou vycházet postupně každý týden. IG droid nese název IG-11

Jan Valušek 0

Připravovaný seriál The Mandalorian dorazí na streamovací službu Disney+ již 12. listopadu tohoto roku. Možná vás napadá otázka, zda to znamená, že se v tento den dočkáme celé první série, jak to dělá například Netflix. Odpověď zní ne, 12. listopadu bude mít premiéru pouze první, možná i druhá epizoda, ale rozhodně nebude zpřístupněna celá série.

Další epizody budou následovat každý následující týden. Informoval o tom na svém Twitteru redaktor Entertainment Weekly Anthony Breznican. Celkem bude mít seriál osm částí v rozmezí 40 – 45 minut.

Breznican dále potvrdil zvěsti, že se IG droid, jehož fotku sdílel scenárista Jon Favreau na svém Instagramu, jmenuje IG-11. Nejde tedy o námezdního lovce IG-88, kterého jsme viděli v Impériu vrací úder. IG-11 bude dabovaný režisérem a hercem Taikou Waititim.

The Mandalorian představuje postavy, detaily o příběhu a mnohem více

Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, dcera Rona Howarda, režiséra Solo: Star Wars Story, a právě Dave Filoni.

První epizodu seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments