Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

EPIZODA IX: Unikly fotky a concept arty postav

Jan Valušek 0
Na Reddit dnes unikly fotky a concept arty postav z epizody IX. Vzhledem k tomu, že se shodují v mnoha detailech s tím, co jsme slyšeli dříve (Landovo žluté triko, účes Rey, Kylova maska, Poeův kostým…), lze je považovat za pravé. Následující text a obrázek sice nevyzradí nic z příběhu, ale pokud nechcete slyšet spoilery týkající se kostýmů, nepokračujte ve čtení.

Uniklé fotky a concept arty postav - Epizoda IX
Kliknutím na obrázek si jej můžete zvětšit.

Obrázek sice není v největší kvalitě, ale svému účelu slouží. Na fotce A můžeme vidět nějaké nové stvoření, na obrázku B potom nového droida. Ten se má podle starších úniků jmenovat D.O. a má být společníkem BB-8. Na dalším obrázku se nám nabízí první pohled na důstojníka Prvního řádu v podání Richarda E. Granta. Vedle něj je generický voják Odboje a hned za ním další nováček ve světě Star Wars – Dominic Monaghan. Ten podle očekávání bude hrát důstojníka Odboje. Poslední v prvním řádku je další nový druh, který v ruce drží tyč podobnou (nebo stejnou?) té, kterou vlastní Rey.

Druhý řádek začíná mladým Mon Calamarijcem. Je hezké vidět, že se tvůrci snaží přivést zpět i druhy z předchozích trilogií. Hned poté můžeme vidět Rey v oblečení, které se podobá tomu ze Síly se probouzí. Kostým podle mě vypadá fakt skvěle a na první pohled mi připomínal kostým Padmé, když byla v aréně na Geonosis. Obrázky I a J ukazují Kylo Rena a jeho „opravenou“ masku. Možná je to způsobené zkreslením a malou kvalitou, ale nepřijde mi, že by měl na obrázku I stejnou masku, jako je na J. Ještě se sluší připomenout, že poslední spekulace říkají, že by v druhé polovině filmu neměl Ben masku téměř vůbec nosit. Na dalším obrázku je Poe Dameron v kostýmu, který jsme viděli v jedněch z prvních uniklých fotek z natáčení. Jak už někdo v komentářích na Redditu připomněl, Poeův kostým vypadá hodně „dobrodružně“ a připomíná Nathana Drakea z herní série Uncharted. L ukazuje další nový druh.

První fotka v posledním řádku ukazuje rohatého pilota a dalšího „mimozemšťana“. Obrázek O nám potom odkrývá vůbec první pohled na Billyho Dee Williamse, který se ve filmu vrátí do role Landa Calrissiana. Lando skutečně bude nosit žluté tričko podobné tomu, které na sobě měl Donald Glover v Solo: Star Wars Story. Zbytek fotek odhaluje další nové druhy a jejich kostýmy.

Osobně musím říct, že jsem s kostýmy spokojený. Přiblížení Rey a Kyla ke svým starým vzhledům dává smysl poté, co se v sobě navzájem zklamali v Posledním z Jediů. Nový droid sice vypadá opravdu podivně, ale uvidíme, jak bude fungovat ve filmu. Už aby tu byl teaser trailer!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments