Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

AKTUALIZOVÁNO – EPIZODA IX: Uniklá fotka s ruinami byla falešná

Jan Valušek 0
AKTUALIZACE: Bylo potvrzeno, že se jedná o falešnou fotku, která pochází z making-of videa čtvrtých Pirátů z Karibiku.
Server Making Star Wars již před dvěma měsíci začal zveřejňovat fotky z londýnského Black Parku, kde se natáčí epizoda IX. Snímky odhalily Millennium Falcon v džungli na nějaké neznámé planetě. Dnešní únik od uživatele „kyloknowsbest“ ukazuje jakési ruiny, které se pravděpodobně budou nacházet právě na této tropické planetě.Tentokrát se jedná o fotku přímo z ateliérů (podle všeho z těch v Pinewoodu), kde se natáčí většina filmu. Těžko říct, co se bude v těchto ruinách dít, ale působí to na mě jako nějaké mystické místo, které by mohlo být silně spjato se Sílou.

Co se planety týče, pořád si myslím, že se bude jednat o Batuu. Tato planeta byla poprvé představena ve skvělé knize Thrawn: Alliances od Timothy Zahna a je hlavní předlohou pro obrovské rozšíření dvou amerických Disneylandů a Disney Parků. Dosud největší rozšíření ponese název Galaxy’s Edge, tedy česky „Na okraji Galaxie“.

Jak už tento název napovídá, jedná se o planetu, jež se nachází na samém okraji vnějšího okraje, někdy též nazývaného Divoký vesmír. Hlavní povrch Batuu tvoří právě džungle a hory. Nejvýznamnějším místem na Batuu je městečko/stanice Black Spire, která na mě z artworků a z knihy působí jako „Tatooine v džungli“. Součástí Black Spire je samozřejmě kantýna.

Uniklá fotka z ateliérů epizody IX (ruiny)

Pro srovnání přidávám také oficiální artworky Galaxy’s Edge:
Galaxy's Edge - Artwork 1

Galaxy's Edge - Artwork 2

A co si myslíte vy? O jakou planetu se jedná podle vás? Chtěli byste se podívat na Batuu, nebo na nějakou planetu, kterou již známe z minulých dílů?

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments