Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

EPIZODA IX: Kylo Renova (staro)nová maska, společník BB-8, světelný meč Rey a rytíři z Renu

Jan Valušek 0

Server Making Star Wars a uživatel Redditu Xyzsvtabc odhalili další informace ohledně deváté epizody Star Wars. Ačkoliv se jedná o neoficiální informace, oba zdroje je vydali nezávisle na sobě a Making Star Wars je jedním z nejdůvěryhodnějších serverů ohledně zákulisí Star Wars. Xyzsvtabc poté tvrdí, že  se novinky dozvěděl na „Marketingové konferenci Star Wars“ pořádané společností Disney. Proto je považuji za relevantní, avšak i tak je musíme brát s určitou rezervou.

Staronová maska Kylo Rena

V Posledním z Jediů jsme viděli, jak Kylo Ren, ponížený nejvyšším vůdcem Snokem a holkou, která poprvé v životě držela světelný meč, v zuřivosti rozbije svou helmu o stěnu výtahu.

Kylo Renova maska

Dalo by se něco takového spravit? Podle obou zdrojů ano. Dle jejich informací byl Adam Driver zahlédnut na place deváté epizody s touto maskou. Jak se povedla maska dát dohromady? Prý pomocí jakéhosi červeného krystalového pojiva, které jde na přeryvech masky zcela zřetelně vidět. Kylo Renovi to dodává vzhled zkaženosti a zničenosti. Údajně proto vypadá trochu jako Kylo, trochu jako Vader, a dokonce v obličeji i trochu jako Maul.

Zatím nevíme, jak často masku bude Kylo nosit, takže pokud se vám tento nápad nelíbí, nemusíte smutnit.

Nový droid – společník BB-8

V závěrečné epizodě Skywalkerovské ságy nebude chybět ani nový droid. Má se jmenovat Dio či D.O. a má být společníkem BB-8. Je malý, jeho tvar připomíná megafon a podle Making Star Wars vidí v BB-8 jakousi rodičovskou figuru a je mu velmi oddaný.

Světelný meč Rey

Nyní se dostáváme k pouhým útržkům, o kterých nemáme moc informací. Reyin světelný meč je zpátky a je vylepšený. Samotný proces vylepšení na obrazovkách neuvidíme.

Rytíři z Renu

Podle Xyzsvtabc uvidíme rytíře z Renu. Ti by měli hrát v příběhu větší roli, než tomu bylo v Síle se probouzí. S tím se pojí další redditový příspěvek, jehož autor tvrdí, že se v Pinewoodu chystá natáčení, ke kterému budou využiti kaskadéři se zkušenostmi s bojem s mečem i s palnými zbraněmi. Herci by měli nosit masky a natáčení by mělo trvat 4 dny. Bohužel tuto informaci nemůžeme nijak ověřit.

Jaký bude časový skok mezi osmou a devátou epizodou

Xyzsvtabc tvrdí cca 1 rok.

Ještě jednou upozorňuji, že veškeré informace musíme brát s určitou rezervou!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments