Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

EPIZODA IX: Detaily o vzhledu Rey, Landovi, C-3PO, lodích, ostatních postavách a další

Jan Valušek 0

Jason Ward ze serveru MakingStarWars.net se opět podělil o pár detailů, které se dozvěděl o epizodě IX. I když se nejedná o oficiální zdroj, následující informace považuji za velmi důvěryhodné vzhledem k minulým únikům z tohoto webu, které se následně potvrdily. I tak je ale musíme brát s určitou rezervou. Článek obsahuje detaily, které mohou být považovány za „minispoilery“ (pouze detaily o vzhledu a rolích postav a lodí, nikoliv o příběhu).

Lando, Rey a další postavy

Podle zdrojů Jasona Warda sehraje Lando Calrissian v příběhu spíše menší roli. Údajně se jeho role bude podobat roli Maz Kanaty v Síle se probouzí, která sice nebyla velká, ale „navedla“ hlavní hrdiny k důležité věci – k meči Luka Skywalkera. Podle všeho bude mít Landův představitel Billy Dee Williams na sobě žluté tričko, podobné tomu, které ve filmu Solo: Star Wars Story nosil Donald Glover, a modrý plášť.

Rey bude mít, alespoň v nějaké části filmu, stejný účes jako v Síle se probouzí. Prý je k tomu „praktický důvod“. Na natáčecím place byla zahlédnuta také nová hrdinka Odboje, o které si Jason myslí, že to je postava Naomi Ackie. Hlavní zbraní této postavy má být luk. Aktuálně ale zdroje MSW neví, zda střílí laserové střely či šípy, jelikož ho ještě neviděli v akci. Osobně si stále myslím, že postava Naomi Ackie je postava, kterou můžete vidět uprostřed na fotce níže. Tato fotka pochází z jednoho z prvních úniků ze srpna minulého roku.

Lidé z MakingStarWars viděli i postavu s přilbou, o které si myslí, že to je žena a že by to mohla být postava Keri Russell. Jason ale dodává, že to nemůže s jistotou potvrdit. Každopádně jelikož víme, že Russell má hrát hodně akční roli, tipl bych si, že bude jedním z rytířů z Renu. To je ale jen má spekulace.

Naomi Ackie (?) v epizodě IX
Naomi Ackie (?) v epizodě IX

C-3PO

Nyní se dostáváme k jedné informaci, kterou Jason Ward dostal naprosto bez kontextu, takže o ní můžeme jen spekulovat. V epizodě IX bude scéna, ve které bude mít C-3PO na sobě Chewbaccův závěsný pás a wookijskou kuši a v ruce bude držet tyč od Rey. Zní to sice bláznivě, ale 3PO se ocitl i v daleko bláznivějších situacích. 👇

C-3PO v epizodě II Útok klonů
C-3PO v epizodě II Útok klonů

Nové stíhačky TIE a nová loď

V epizodě IX by měly být tři nové modely stíhačky TIE a také jedna červená vesmírná loď. Zajímavé je, že se koncept červeného destruktoru objevil už v knize The Art of Star Wars: The Force Awakens. Myslím, že není úplně nerealistické, kdyby J.J. použil tento koncept v IX.

Natáčení v Black Parku, minidetail o teaser traileru

Ještě předtím, než to v Black Parku natáčecí štáb zabalil, natáčeli se tam scény okolo obrovské nádrže s vodou. To souhlasí s dřívějšími informacemi, že bychom ve filmu měli vidět i nějaké podvodní scény.

A konečně poslední informace: Teaser trailer má být podle Jasonových zdrojů „opravdový doják“. O tom, kdy vyjde, aktuálně nemáme žádné informace, ale velice pravděpodobně to bude na dubnových Star Wars Celebration.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments