Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Disney+ na podzim zamíří do dalších osmi evropských států. Služba by mohla do Česka dorazit na přelomu roku

Jan Valušek 0

Streamovací služba Disney+ se 15. září spustí v dalších osmi evropských státech. Tentokrát se bude jednat především o severské státy – Norsko, Dánsko, Švédsko, Finsko a Island – a zbytek západní Evropy – Portugalsko, Belgii a Lucembursko. Disney to oznámilo v tiskové zprávě.

Otázkou stále zůstává, kdy se Disney+ podívá do České a Slovenské republiky. Podle aktuální situace to vypadá, že by zde služba mohla dorazit už na přelomu roku. Disney již dříve oznámilo, že se Disney+ začne ve východní Evropě spouštět ve fiskálním roce 2021 (ten u Disney trvá od listopadu 2020 do listopadu 2021). Podle našich informací by měla služba být plně lokalizovaná a drtivou většinu titulů nabízet i s českým dabingem, včetně originálních seriálů jako The Mandalorian a Klonové války.

Rozšíření Disney+ ve světě:   – Dostupné   – Potvrzené spuštění   – Distribuce třetí stranou. Zdroj: Wikipedia

Kromě druhé a třetí série Mandaloriana se pro streamovací službu chystají další seriály ze světa Star Wars. Mezi ně bude patřit například minisérie o Obi-Wanovi Kenobim, prequel k Rogue One o Cassianu Andorovi či seriál od showrunnerky Ruské panenky Leslye Headland.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments