Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Disney do roku 2022 počítá s alespoň třemi hranými seriály Star Wars

Jan Valušek 0

Generální ředitel společnosti Disney Bob Iger dnes na sumitu MoffettNathanson Media & Communications oznámil, že následující film po Epizodě IX: Vzestup Skywalkera bude z dílny Davida Benioffa a D.B. Weisse. Iger navíc očekává, že se do začátku této filmové ságy (2022) dočkáme ještě minimálně jednoho dalšího hraného seriálu určeného pro streamovací službu Disney+.

Aktuálně je v postprodukci první sezóna seriálu The Mandalorian, která má premiéru nastavenou na 12. listopadu tohoto roku. V předprodukci se poté nachází seriál o Cassianu Andorovi – ten uvidíme v roce 2021. Ve stejném roce by měla dorazit druhá sezóna Mandaloriana.

Iger nepotvrdil, na jakou postavu se bude tento třetí seriál zaměřovat – tohoto odhalení bychom se mohli dočkat v srpnu na akci D23 Expo.

V únoru se objevily spekulace z poměrně důvěryhodného zdroje, že se další seriál zaměří na Obi-Wana Kenobiho v období mezi epizodami III a IV. Tato zpráva poté byla „potvrzena“ dalšími servery, včetně MakingStarWars.net. Nejedná se však o oficiální informaci, takže ji musíme brát s určitou rezervou.

Zdroj: LaughingPlace.com

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments