Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

AKTUALIZOVÁNO: Disney bude začátkem března mluvit o připravovaných projektech pro streamovací službu Disney+

Jan Valušek 0

Aktualizace: Disney plánovanou akci zrušilo kvůli obávám z šíření coronaviru. Místo toho hodlá Disney+ propagovat na sociálních sítích a tiskovými zprávami.

Původní článek: Společnost Disney 5. března 2020 uspořádá v Evropě akci, na které budou seriáloví a filmoví tvůrci mluvit o připravovaných projektech pro streamovací službu Disney+. Událost bude předcházet spuštění Disney+ v západní Evropě, jež je plánováno na 24. března.

Na akci nebude chybět ani Lucasfilm, který nepochybně bude mluvit o seriálu The Mandalorian. Natáčení jeho druhé sezóny by se nyní mělo blížit ke konci a je tedy možné, že zde uvidíme první fotky či záběry. Otázkou zůstává, zda se dozvíme něco nového o dalších dvou připravovaných hraných Star Wars seriálech o Cassianu Andorovi a Obi-Wanovi Kenobim. Oba jsou totiž teprve v předprodukci a jejich natáčení začne až v létě 2020, resp. v lednu 2021.

Je samozřejmě také možné, že zde budou odhaleny zcela nové Star Wars seriály, které dosud nebyly oficiálně oznámeny. Do této kategorie spadá například sequel k animáku Povstalci, jenž podle spekulací dorazí už v listopadu, série o doktorce Aphře nebo volné pokračování Solo: Star Wars Story.

5. března budeme chytřejší!

Zdroj: Star Wars News Net

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments