Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Disney 25. prosince přiblíží Galaxy’s Edge. Uvidíme i něco z epizody IX?

Jan Valušek 0

Disney sice už před měsícem přiblížilo, jaké atrakce najdeme v připravovaných rozšířeních amerického Disney Worldu a Disneylandu Galaxy’s Edge, ale to mu zřejmě nestačí. Proto přesně na americký Vánoční den, tedy 25. prosince, se další novinky objeví na televizním kanálu ABC v rámci tzv. Disney Parks Christmas Day Parade. Tento pořad bude vysílán od 16:00 do 18:00 našeho času. Informace se následně určitě objeví i na oficiálním webu Star Wars.

Otázkou však zůstává, zda uvidíme i něco z epizody IX. Asi před dvěma týdny se vynořila spekulace, která říká, že během Vánoc bychom mohli vidět první záběry z osmého pokračování Skywalkerovské ságy. Tato spekulace byla následně podpořena několika dalšími zdroji, z nichž některé uvádí, že se bude spíše jednat o video ze zákulisí než o teaser. Možností samozřejmě také je, že neuvidíme ani jedno a tento rozruch byl nesprávně interpretován a zaměněn s Galaxy’s Edge.

Pokud nechcete, aby vám unikly jakékoliv menší informace o možném teaseru / zákulisním videu epizody IX, sledujte náš Facebook.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments