Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Díky postavě Zorii Bliss se dozvíme něco o minulosti Poea Damerona, říká herečka Keri Russell

Jan Valušek 0

Zorii Bliss byla odhalena v květnu v rámci velkého preview v magazínu Vanity Fair jako jedna z nových postav v deváté epizodě Vzestup Skywalkera. Dosud jsme však mohli jen hádat, jakou roli v příběhu sehraje či na jaké straně bude. Nyní její představitelka Keri Russell o své roli promluvila na akci D23 EXPO:

„Zorii má pošramocenou minulost a možná taky pochybnou morálku, ale nakonec je to přeci jen stará známá Poea. Myslím si, že Zoriin vstup na scénu má spíše za úkol prozradit, kým byl Poe, a to velmi osobní, až intimní cestou. Poeovi přátelé se proto ptají: ‚Jak to myslíš, že ho znáš?'“

Oscar Isaac, představitel Poea, dodává, že Zorii není nutně součástí konfliktu mezi Odbojem a Prvním řádem, ale přesto na ní důsledky války dopadají.


Sága rodiny Skywalkerů vrcholí a vy se můžete těšit na známé herce i nové tváře. Vrátí se například Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo a Billie Lourd.

Nováčky v Epizodě IX budou Naomi Ackie, Richard E. Grant, Keri Russell, Matt Smith a Dominic Monaghan. Chybět nebude ani legenda Mark Hamill, nebo Anthony Daniels, Ian McDiarmid a Billy Dee Williams, který si zopakuje roli Lando Calrissiana. Na plátně uvidíme i Leiu Organu v podání Carrie Fisher. Tvůrci použijí dosud nezveřejněný materiál, který natočili k filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Star Wars: Vzestup Skywalkera produkovali Kathleen Kennedy, J.J. Abrams a Michelle Rejwan. Výkonnými producenty byli Callum Greene a Jason McGatlin. Film režíruje J.J. Abrams, který spolu s Chrisem Terriem napsal scénář.

Star Wars: Vzestup Skywalkera dorazí do českých kin 19. prosince 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments