Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Detaily o atrakcích a hotelu v Galaxy’s Edge a tématická hudba složená Johnem Williamsem

Jan Valušek 0

Na včerejších oslavách 90. výročí vzniku postavy Mickey Mouse jsme se dověděli hned několik novinek o Galaxy’s Edge. Toto doposud největšího rozšíření kalifornského Disneylandu a floridského Disney Worldu přidá do obou parků oblasti a atrakce inspirované Star Wars. Rozšíření bude „zasazené“ na planetu Batuu, kterou jsme mohli vidět v knize Thrawn: Alliances a svou roli sehraje pravděpodobně i v epizodě IX. Veškeré události v parku se budou odehrávat po epizodě VIII a měly by být kánonické. Kalifornské Batuu se otevře v létě příštího roku, to floridské potom na jeho konci. V menší formě se později toto rozšíření podívá i do pařížského Disneylandu.

Hudba Johna Williamse

To, že John Williams skládá hudbu pro Galaxy’s Edge, už víme nějakou dobu. Včera jsme však dostali možnost si ji také poslechnout ve videu, které ukazuje i přelet nad zatím nedostavěnými parky.

John Williams Creating New and Original Star Wars Themes Exclusively for Star Wars: Galaxy’s Edge

Let Millenniem Falcon

Jednou z atrakcí bude Millennium Falcon: Smugglers Run, ve které usednete do kokpitu nejrychlejší rachotiny galaxie a budete muset uletět z Batuu. V Millenniu Falcon budete moci vykonávat hned tři různé role. Ve videu níže můžete vidět, jak to bude vypadat při startování.

New Teaser Trailer for "Millennium Falcon: Smugglers Run" Ride Coming to Star Wars: Galaxy’s Edge

Na palubě hvězdného destruktoru

Druhá atrakce vás vezme do boje mezi Prvním řádem a Odbojem a bude se jmenovat Star Wars: Rise of the Resistance. Tento zážitek se bude odehrávat na destruktoru Prvního řádu a návštěvníci budou moci prozkoumat jeho můstek a hangáry. Potkat bychom se zde měli i s Kylo Renem.

New Teaser Trailer for "Star Wars: Rise of the Resistance" Coming to Star Wars: Galaxy’s Edge

Pobyt na luxusní lodi

Do floridského parku přibude i tématický hotel. Za nemalý poplatek se budete moci ubytovat v hotelu, který zevnitř bude vypadat jako loď ve vesmíru. Po přistání modulu, který vás do hotelu dostane, se můžete plně ponořit do několikadenního dobrodružství. V hotelu vás budou obsluhovat droidi a lidé, jenž budou samozřejmě patřičně oblečeni. Chybět by neměly ani pořádné výhledy na vesmír, akční úkoly a tématické jídlo.

Přistávací modul zevnitř
Přistávací modul zevnitř (Concept Art)
Přistávací modul zvenku
Přistávací modul zvenku (Concept Art)

Pokoj v hotelu

Pokoj v hotelu (Concept Art)

Jedna z hal v hotelu (Concept Art)
Jedna z hal v hotelu (Concept Art)

Vesnička Black Spire a její kantýna

Dominantou parku bude vesnička Black Spire, kterou můžete znát z Thrawn: Alliances. Na ulicích si budete moci koupit delikatesy jako třeba modré mléko, v kantýně, nemálo podobné té na Tatooinu, se potkáte s kapitánem Rexem a dalšími proslulými postavami a stvořeními.

Black Spire
Black Spire
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments