Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Deluxe edice LEGO Star Wars: The Skywalker Saga odhalena. Za příplatek dostanete postavy ze seriálů a spin-offů

Jan Valušek 0

Oficiální web Star Wars odhalil Deluxe edici připravované videohry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Ta, jak bylo včerejším trailerem oznámeno, vyjde na jaře 2021.

Deluxe edice bude obsahovat základní hru, speciální přebal, díky kterému budeme moci na obalu vidět Dartha Vadera jak s helmou, tak bez ní, fyzickou LEGO postavičku Luka Skywalkera s modrým mlékem a šest balíčků s postavičkami do hry. Mezi nimi budou postavy z filmů Rogue One a Solo a ze seriálů The Mandalorian a The Bad Batch. Lze očekávat, že se zbylé dva balíčky zaměří na animáky Klonové války a Povstalci.

Zatím to vypadá, že Deluxe edice nezamíří na PC ve fyzické podobě, ale pouze digitálně. Počítačoví hráči tak budou muset oželet fyzické bonusy. Cena Deluxe edice není známá.


LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vůbec poprvé přinese na naše konzole a počítače všech devět epizod ságy Skywalkerů v kostičkovaném provedení. Hra přitom nebude pouhou kombinací LEGO Star Wars: The Complete Saga z roku 2007, LEGO Star Wars: The Force Awakens z roku 2015 a dosud neadaptovaného Posledního z Jediů a Vzestupu Skywalkera. Místo toho se dočkáme zcela nového zpracování všech tří trilogií.

Tvůrci navíc slibují zcela nový propracovaný soubojový systém, otevřený svět, více než 200 hratelných postav, 45 příběhových úrovní a možnost hrát jednotlivé epizody v jakémkoliv pořadí se vám zamane.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na jaře 2021 na PC, Nintendo Switch, Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One a PlayStation 4.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments