Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Další Star Wars videohra vyjde do dubna 2022, slibuje Electronic Arts

Jan Valušek 0

Další videohra ze světa Star Wars vyjde ve fiskálním roce 2022. Vydavatelství Electronic Arts to slíbilo během pravidelného telefonátu s investoru. EA své účetní období počítá od čtvrtého kalendářního měsíce, takže se dalšího titulu z jejich produkce dočkáme v rozmezí dubna 2021 a dubna 2022.

O projektu, který je dle slov šéfa EA Andrew Wilsona již ve vývoji, zatím nic jiného nevíme. Nejpravděpodobnější však je možnost, že se bude jednat o hru, na níž pracuje studio EA Vancouver. Na tomto titulu se postupně vystřídala řada zkušených vývojářů a vývojářek, včetně Amy Hennig a Jade Raymond, a studií (za zmínku stojí především již neexistující Visceral Games). Vývoj hry byl minimálně dvakrát restartován a nakonec přistál právě pod křídly vancouverské pobočky EA. Z lineární příběhové akční adventury se postupně měla stát hra v otevřeném světě s multiplayerovými prvky. Aktuálně nevíme, v jakém stavu se projekt nachází, ale snad se to brzy dozvíme.

EA se zároveň podělilo o informaci, že rebootovaná série Battlefront prodala přes 33 miliony kopií. Do dubna 2020 potom vydavatelství počítá s 6 až 8 miliony prodaných kopií hry Jedi: Fallen Order, která dorazí příští měsíc.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments