Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

CELEBRATION 2019: Oznámeny panely o seriálech Klonové války, Povstalci a Odboj

Jan Valušek 0

Lucasfilm právě oznámil další tři panelové diskuze, které proběhnou na letošních Star Wars Celebration. Tyto panely pokryjí všechny tři hlavní animované seriály ze světa Star Wars.

V sobotu 13. dubna si zavzpomínáme na seriál Star Wars: Povstalci, jehož poslední díl měl premiéru přesně před rokem. Na panelu s názvem Star Wars: Rebels Remembered budou diskutovat Dave Filoni (producent seriálu), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Tiya Sircar (Sabine Wren) a Taylor Gray (Ezra Bridger). Podle Lucasfilmu nemáme očekávat žádná překvapivá oznámení, takže na „pokračování“ Povstalců si budeme muset ještě chvíli počkat.

V neděli 14. dubna přijdou na řadu Klonové války, jejichž očekávaná sedmá série vyjde na streamovací službě Disney+ již koncem tohoto roku. Panelem nás provede Dave Filoni a speciální hosté. Účastníci na místě se dočkají exkluzivního prvního pohledu na sedmou sérii.

A konečně v pondělí 15. dubna se bude diskutovat o seriálu Odboj, jehož první série se právě blíží ke konci. V rámci diskuze bude probrána jak první série, tak také bude poodhalena ta druhá. Diskutovat budou výkonní producenti seriálu Justin Ridge, Athena Portillo a Brandon Auman a členové obsazení Christopher Sean (Kazuda „Kaz“ Xiono), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Myrna Velasco (Torra Doza) a Donald Faison (Hype Fazon).

Tyto tři panely se přidávají k diskuzi o Jedi: Fallen Order, která proběhne v sobotu 13. dubna, a k oslavě 20. výročí od vydání epizody I Skrytá hrozba, jež je naplánována na pondělí 15. dubna. Další panelové diskuze budou oznámeny.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments