Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Byly oznámeny tři nové knihy. Všechny budou mít spojitost se zábavními parky Galaxy’s Edge

Jan Valušek 0

Dosud největší rozšíření amerických Disney parků Galaxy’s Edge se otevře již tento rok, a proto není divu, že Lucasfilm začíná odhalovat doprovodné materiály. Minulý týden jsme se dozvěděli o nové komiksové minisérii, dneska byly oznámeny hned tři knihy.

Black Spire

Black Spire je román od spisovatelky Delilah Dawson, autorky knihy Phasma. Chronologicky se bude odehrávat před událostmi Galaxy’s Edge (ten se má údajně odehrávat mezi epizodami VIII a IX) a bude sledovat příběh špiónky Vi Moradi, která byla generálkou Leiou Organou vyslána na Batuu, aby hledala spojence Odboje. Kniha vyjde 3. září 2019.

A Crash of Fate

A Crash of Fate

Druhá kniha, napsaná Zoraidou Cordovou, se jmenuje A Crash of Fate a je určena spíše pro mladší čtenáře. Hlavními postavami budou Izzy a Jules, kteří byli nejlepšími kamarády do té doby, dokud Izzyna rodina náhle neopustila Batuu, když jí bylo šest let. Po nějaké době se Izzy vrátí, ale Jules už neví, co si o ní myslet. Když budou na útěku před pomstychtivými pašeráky a naštvaným pirátem, oba dva si uvědomí, co pro sebe znamenají. Kniha se v obchodech objeví 6. srpna 2019.

Star Wars: Myths & Fables

Star Wars: Myths & Fables

Kniha Myths & Fables, jak už název napovídá, bude obsahovat příběhy, bajky a mýty z předaleké galaxie. Hlavní částí budou dva příběhy odehrávající se na planetě Batuu, ostatní se budou odehrávat v jiných zákoutích okraje galaxie. Kniha, kterou napsal George Mann a ilustroval Grant Griffin, se začne prodávat taktéž 6. srpna. Úryvek z jednoho příběhu si můžete již teď přečíst na www.starwars.com.

V průběhu roku vyjde i oficiální Galaxy’s Edge kuchařka obsahující nejen jídla z okraje galaxie, ale z celé ságy. Společně ji vytvoří Chelsea Monroe-Cassel, která už tvořila například oficiální kuchařku Hry o trůny či World of Warcraftu, a Marc Sumerak (Star Wars: Droidography).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments